Biegunka u 4-miesięcznego dziecka

Witam, moje 10,5miesięczne dziecko od wtorku boryka się z biegunką,niekiedy z domieszka sluzu i krwi(niewielkie ilości.Teraz ilosc stolców 1-3 papkowata. Od piątku antybiotyk(Sumamed) .Wczoraj stolec 1 i bez krwi,a dziś 2 i krew jakby w błonkach(przypomina skórkę pomidora). Morfologia bardzo dobra. Czy takie błonki świadczą o uszkodzeniu jelita?Konsultować to ponownie, czy czekać na działanie antybiotyku(dodam,że prawdopodobnie infekcja bakteryjna-zaczęło się od temp 38,8 i kataru.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę postępować wg zaleceń lekarza, pamiętać o odpowiednim nawodnieniu dziecka i na pewno trzeba będzie udać się do lekarza jeszcze raz jeśli objawy nie ustąpią.