Biegunka u 4-miesięcznego dziecka po podaniu soku marchwiowego

Witam.Zaczęłam dawac pierwsze porcje soku marchwiowego zaraz po 4 mies,póżniej mąż mu dał za dużo i dostał biegunki.Byliśmy u lekarza i kazał odstawic sok i podawac teraz płyny nawadniajace i przegotowana marchewke i tak robimy.Mineło już kilka dni od wizyty i mały cały czas dużo kup robi nawet do 10 na dzien koloru oliwkowego,czasem luzne,czasem trochę zbite,jest troche sluzu.Mały nie ma gorączki ,nawet się uśmiecha ale zauważyłam w ciągu dnia trochę dużej śpi.Proszę mi doradzic co mam robic.

Witam. Opisane objawy są wynikiem podrażnienia przewodu pokarmowego. Proszę dbać o odpowiednie nawodnienia dziecka i spróbować wrócić do normalnej diety.