Biegunka z krwią a możliwe dolegliwości

Witam serdecznie. Od przed wczorajszej nocy mialam biegunke. Wczoraj zaczelam brac lek lacteol fort. Polecil mi go lekarz. Po poludniu zamiast kalu lecial sluz z krwia, dzisiaj bylam tylko 2 razy i minimalnie tylko juz lecial ten sluz z krwia, ale czuje takie dziwne uczucie jakby mi sie te jelita ruszaly tak podskakuje mu co jakis czas. Co mi jest? :(

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli w stolcu obecna jest krew, proszę nie bagatelizować objawów, tylko niezwłocznie udać się do specjalisty gastroenterologa!