Biegunka ze śluzem u 7-miesięcznego dziecka

Witam, Od poniedziałku mój 7 miesięczny syn ma biegunkę. Dotychczas wypróżniał się raz dziennie, do dziś robił 3 kupy dziennie, wodniste, żółte czasami ze śluzem. Dziś ilość wypróżnień wzrosła do 7. Pierwsza poranna kupa jest stałej konsystencji, tak było i dziś, pozostałe są wodniste. Karmiony jest mlekiem modyfikowanym Hipp Combiotic2 od dwóch tygodni. Je zupki domowe od dwóch miesięcy. Syn nie ma gorączki ani wymiotów. Dziś dostał Enterol250 pierwszy raz. Jak nie minie iść do lekarza ?

Milena Lubowicz

Tak, jeżeli nie będzie poprawy to proszę iść z dzieckiem do pediatry, gdyż 7 stolców na dobę to całkiem sporo. Proszę pamiętać o odpowiednim nawadnianiu dziecka, można podawać doustne płyny nawadniające np: Orsalit, Hydralit.
Pozdrawiam