Biegunki, bóle brzucha i cuchnące gazy

Jestem młoda dziewczyna 18 lat. Od ok 2 miesięcy czesto towarzysza mi bóle brzucha. Jednak doszły do tego gazy o zapachu siarkowodoru. Odrzucilam nabiał (tylko mleko do kawy) zapach był mniej intensywny. Od niedawna doszły straszne wzdęcia podbrzusza szczególnie wieczorami , bardzo nisko (spojenie lonowe?) i mocny bol jakby ciągniecie od dołu. Częste biegunki. Termin lekarza mam dopiero za 3 tyg. Jem zdrowo, pol r temu byłam na diecie, teraz jestem na stabilizacji. Nie wspolzylam nigdy.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.