Biegunki, nudności, skurczowe bóle brzucha - o czym mogą świadczyć te objawy?

Dzień dobry. Od kilku lat mam różne dolegliwości takie jak biegunki, nudności, skurczowe bóle brzucha. Uporczywe nawracające afty jamy ustnej a także wzdęcia. Codzinnie nudności, nasilone rano. Objawy nasilają się po spozyciu mleka jogurtów śmietany twarogów a także potraw smażonych. Miałam także usuwane polipy zapalne jelita grubego. Z czym wiążą się te objawy, co one oznaczają? Czy to moze byc WZJG

Witam serdecznie,
przyczyn opisanych objawów może być bardzo wiele. Może to być jelito drażliwe a jeżeli źle Pani reaguje na nabiał to nietolerancje laktozy lub alergie. Proszę udać się do lekarza pierwszego kontaktu, który pokieruje Panią do specjalisty. Byc może będzie trzeba wykonać testy na nietolerancje pokarmowe lub gastroskopie.

W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk (Dudziec)
Dietetyk