Biegunki o żółtym kolorze

Biegunki o żółtym kolorze, rozwodnione. Cały czas ból w brzuchu i co chwile chodzenie do toalety. Cały czas słyszę granie w żołądku, cały czas parcie i uczucie gazów. Ogólnie problem już jakiś czas ale nasiliły się być może od stresu który jest spowodowany nie długo ślubem. Nie można spokojnie nigdzie wyjść przez to co się dzieje.

Lek. Katarzyna Szymczak

Stres jak najbardziej może nasilać dolegliwości z przewodu pokarmowego. Jednak sugeruję wizytę u lekarza żeby upewnić się co do przyczyny objawów. Może to alergia albo nietolerancja laktozy, proszę zwrócić większą uwagę na dietę i co nasila dolegliwości.
Pozdrawiam