Biegunki, ucisk w gardle i bóle żołądka

Od roku mam biegunki i w przełyku mam dziwne uczucie, jakby mi tam stanęła jakaś kulka oraz czasami bóle żołądka. W tej chwili przyjmuje lek na refluks i to trochę pomaga. Miałam robiona gastro i kolono. Z badan histopatologicznych gastro napisali: "dwa fragmenty błony sluzowej dwunastnicy bez cech zaniku kosmków" a z kolono cztery fragmenty błony sluzowej jelita g z przewlekłym, aktywnym naciekiem zapalnym małego stopnia" Co to znaczy? Co z tym robic dalej? jakie przyjmowac leki? czy to Groźne?

Na podstawie tych wyników hist-pat nie można nic stwierdzić niepokojącego.
Może warto zmienić dietę? Może konsultacja u gastrologa?

Z wyrazami szacunku
dr n.med.Marek Rodzeń
specjalista chirurg