Biegunki, uczucie przelewania, zmęczenie, utrata masy ciała

Proszę o pomoc w interpretacji wyników TK.Na początku roku wykryto OZT i usunięto woreczek.Od tego momentu dokuczają mi biegunki, uczucie przelewania,zmęczenie,utrata masy ciała.Wątroba o wymiarze 150 mm.Drogi żółciowe nieposzerzone.W obrębie miąższu śledziony widoczne dwie struktury torbielowate 15 mmi 34 mm.W stosunku do poprzedniego badania dużo urosły.Miąższ trzustki zanikowy, czego nie było w poprzednim badaniu.W okolicy pola trzust-dwunast. widoczne drobne węzły chłonne 6 mm. Dziękuje

Wynik USG nie budzi niepokoju i raczej nie wskazuje, aby dolegliwości związane były z patologią narządów miąższowych jamy brzusznej. Radzę w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio z lekarzem rodzinnym, gdyż należałoby zapewne pogłębić diagnostykę o badania laboratoryjne, a być może rozważyć jeszcze kolonoskopię czy też gastroskopię celem oceny przewodu pokarmowego.