Biegunki w 6 tygodniu ciąży

witam jestem w 6 tyg ciąży cierpię od lat na zespół jelita drażliwego z biegunką jak dowiedziałam się że jestem w ciąży musiałam zrezygnować z leków żeby nie zaszkodziły dziecku ale teraz biegunki mam codziennie jak mogę je leczyć czy jest szansa ze jelita unormują się same

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Ciąża to stan tak odmienny dla organizmu, że teoretycznie istnieje prawdopodobieństwo zarówno ustąpienia jak i zaostrzenia objawów w tym czasie. Sugeruję konsultację ze specjalistą gastrologiem, który zaleci właściwe leki.