Biegunki, wypadanie włosów i zaburzenia miesiączkowania

Witam, mam za sobą półroczny bardzo stresujący czas. Od 2 miesięcy mam częste biegunki (prawie codziennie), od ponad miesiąca bardzo intensywnie wypadają mi włosy. Wczoraj dostałam miesiączkę na 10 dni przed terminem (zawsze miałam jak w zegarku). Przypuszczam, że te wszystkie dolegliwości mogą być skutkiem stresu, tylko pytanie - jak mogę się zregenerować, aby wrócić do formy? Wysypiam się, odżywiam się regularnie i zdrowo, biegam. Piję okazjonalnie, nie palę. Będę wdzięczna za pomoc.

Milena Lubowicz

Może konieczne będzie wsparcie psychologiczne. Proponowałabym jednak udać się do lekarza rodzinnego i wykonać podstawowe badania z krwi, żeby wykluczyć podłoże somatyczne objawów.
Pozdrawiam