Biegunki wywołane stresem lękowym u 24-latka

Witam ,mam 24 lata niedawno wyleczoną nadżerkę ale nie radzę sobie z biegunkami wywołanymi stresem lękowym być może jest to nerwica , pochłaniam duże ilości węgla leczniczego , kropli żołądkowych , lekarz zapisał mi "zomiren " pomogło ale nie mogę w kółko chodzić do lekarza po tak silny lek , może jest ktoś kto może mi pomóc pozdrawiam

Witam, jak rozumiem podłoże somatyczne nawracających biegunek zostało wykluczone (?). Jeśli jest tak, że podejrzewa Pani u siebie zaburzenia nerwicowe wskazana jest wizyta u psychiatry oraz podjęcie psychoterapii. Pozdrawiam Danuta Michalczyk

Witam. Skoro to stres to problem natury psychicznej, a więc czas siegnąć po pomoc psychologiczną bądź bardziej psychoterapeutyczną.