Biegunki, zaparcia i problemy z parciem

,Witam.Byłem u lekarza któremu opowiedziałem o moich problemach gastrycznych.Biegunki,zaparcia problemy z ciągłym parciem itp. Kazał mi spróbować brak lek debridat oraz ardil. Proszę o jasne wytłumaczenie działania tych leków

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam,
Debridat jest lekiem regulującym perystaltykę całego przewodu pokarmowego, jest agonistą receptorów enkefalinowych w ścianie jelit.
Ardil natomiast jest suplementem diety działającym korzystnie na mikroflorę jelit, zapobiegając kolonizacji przez inne bakterie.