Bilirubina w moczu w 29 tygodniu ciaży

Witam jestem w 29 tygodniu ciąży. Niepokoją mnie wyniki moczu, ponieważ znajduje się w nim bilirubina. Po 5 dniach powtórzyłam badanie moczu i zrobiłam próby wątrobowe. W moczu nadal jest bilirubina, aspat i alat w normie a bilirubina we krwi na poziomie 0,2 lekko poniżej normy dodatkowo od ok 4 miesięcy codziennie boli mnie górna część brzucha pod żebrami, mój lekarz mówi że to normalne i wyniki są dobre czy powinnam się martwić??

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę zaufać opinii lekarza prowadzącego. Nie ma powodu do niepokoju.