Biopsja gruboigłowa i Laesio fibroso-cystica cum adenosis sclerosans

Witam, Moja żona miała ostatnio badanie Biopsji gruboigłową . Wynik : Laesio fibroso-cystica cum adenosis sclerosans, ductactasiae cum hyperplasia intraductale typica (UDH) et metaplasia apocrinalis. Czy mogę prosić o rozszyfrowanie wyniku ? Z góry dziękuję za odpowiedź

Witam , szczegóły omówi lekarz zlecający/wykonujący badanie! W każdym razie w opisie nie ma mowy o podejrzeniu nowotworu - bo o to chodzi chyba głównie w pytaniu!!! z.żurawski