Biorezonans a glistnica i lambilioza
Choruję na glistnicę i lambliozę. Mam ogromny dylemat na temat leczenia. Z jednej strony usłyszałam radę biorezonans, z innej ziołolecznictwo a z trzeciej silne leki przeciwpasożytnicze, których bardzo się obawiam. Głównie skutku ubocznego, tj. toksyn, które wydzielają umierające pasożyty po farmakologii. Podobno gdy toksyny dostaną się np. do mięśni, już się ich nie wydali. Co robić?

KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu
#dziejesienazywo: Czym jest wirus HIV i jaka jest skala jego występowania
Charlie Sheen oficjalnie przyznał, że jest nosicielem wirusa HIV, co ukrywał przez wiele lat. Jak wyglądają statystyki zachorowalności w Polsce i na świecie? Czym jest wirus HIV? Kto znajduje się w grupie ryzyka i w jaki sposób sprawdzić, czy jesteśmy jego nosicielami. Czy każda osoba zakażona wirusem HIV zachoruje na AIDS? Na te i inne pytania odpowiada gość Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej - immunolog dr Paweł Grzesiowski.
Witam
polecam ziołowe preparaty trwa to trochę dłużej ale jest skuteczne. Poza tym zmiana diety sama to przechodziłam więc znam to z atopsji
Pozdrawiam
dr Kasia Karpińska