Biseksualizm i myślenie o chłopakach

co zrobić by nie myśleć o chłopakach. Jestem bi sexualny , ale chciałbym w przyszłości założyc rodzine co robić?

Dzień dobry!

Orientacja biseksualna nie wyklucza założenia w przyszłości rodziny. Tożsamość seksualna ma silną komponentę wrodzoną, stałą i często nie jest możliwe "wyłączyć" części swoich potrzeb i fantazji seksualnych. Zachęcam do skorzystania z psychoterapii, aby lepiej zrozumieć swoją orientację i tożsamość seksualną oraz zastanowić się, jaki wpływ ma na Pana codzienne wybory, nawiązywane relacje, przeżywane emocje oraz plany na przyszłość.

Pozdrawiam!

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza