Błąd a wpływ na ochronę antykoncepcyjną

Cd.pytania:Pomylka a wplyw na ochrone antykoncepcyjna.Ginekolog wykonal u mnie badanie ultrasonograficzne,jednak nic nie powiedzial jaki jest stan blony sluzowej macicy.Moja pomylka w przyjmowaniu tabletki byla 13 dnia.Czy na tej podstawie mozna okreslic,czy blona sluzowa macicy byla cienka?Czy w nastepnym cyklu bede zabezpieczona, jezeli bede tabletki brala systematycznie? Tzn.czy pomylka w przyjmowaniu tabletki w bierzacym cyklu ma wplyw na to, jak bedzie dziala atykoncepcja w kolejnym cyklu?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji warto udać się na wizytę kontrolną do specjalisty ginekologa znającego cały obraz kliniczny. Specjalista z pewnością udzieli odpowiedzi na wszystkie nurtujące Panią pytania.