Błąd w stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych a ciąża

Witam zapomniała zabrać 21 tabletki zabrałam 3 białe oraz 4 zielone i nowe opakowanie w 3 tabletce białej odbyłam stosunek teraz 1,5 tyg od stosunku mam cały czas duże piersi oraz humory i "dziwny" brzuch nie wiem czy mogę być w ciąży 03.01 zapomniała 08.01 dostałam okres 14.01 odbyłam stosunek

Witam serdecznie. Szansa na ciążę w takiej sytuacji jest wątpliwa, jednak nie można jej wykluczyć. Objawy mogą wynikać z wahań hormonalnych.