Blada druga kreska na teście ciążowym i badanie ułożenia szyjki macicy

Witam Mam pytanie od 6 dni spóżnia mi się okres przeważnie dostaje co 29-31 dni, przed spodziewanym okresie zrobiłam test i wyszła bardzo blada druga linia. Kamerką sprawdzając w pochwie widać że jest zamknięta , bardzo schowana, twarda, nisko i ciągnie się z szyjki biały śluz czy tak ma być? ogólnie boli mnie czasem brzuch nieraz zapiecze, piersi mam tak jak przed okresem. Do lekarza idę nie za długo. Pozdrawiam

Małgorzata Panek

Druga kreska, nawet blada, może świadczyć o ciąży. Proszę ponownie wykonać test ciążowy i udać się z wynikiem do ginekologa.
Pozdrawiam