Blada kreska w teście ciążowym a brązowe plamienia

Witam . Wykonałam trzy testy ciążowe . Na każdym z nich w obrebie T pokazala się blada kreska . Pierwsze dwa wykonałam popołudniu ostatni rano i kreska byla już bardziej widoczna . Ostatni okres mialam 6.02 kolejny mam mieć 06.03 wedlug mojego kalendarzyka . Przed planowanym okresem mialam brązowe plamienia przez okolo 5 dni po tygodniu od plamien dostałam okres . Czy testy ciazowe mogą wskazywać ciązę??

Lek. Tomasz Budlewski

Tak mogą wskazywać ciąże, jeżeli oczywiście są wykonywane zgodnie z instrukcją. Proponuję dla pewności wykonać badanie beta hcg z krwi i następnie bez względu na wynik udać się do ginekologa.