Blada kreska w teście ciążowym a możliwość ciąży

witam chciałabym się dowiedzieć czy mogę być w ciąży ostatnią miesiączke miałam 15 lutego trwała 3 dni skończyła się 18 lutego wsółżyłam27 28 luty dodam że przez te dwa dni pył pełny stosunek czy to mogły być dni płodne? .Zrobiłam dziś test ciążowy ale nie wiem jak to odebrać bo ta druga kreska mniej jest widoczna i bladsza czy to może być wynik pozytywny?

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Proponuję wykonać kolejny test ciążowy, gdyż pokazanie dwóch nawet niewyraźnych kresek może wskazywać na pozytywny wynik.