Blada kreska w teście ciążowym a plamienie

Witam serdecznie. okres spoznial mi sie dokladnie 20 dni. Zrobilam wiec 22 test, druga kreska wyszla jasna. Widoczna golym okiem ale jednak slaba. Predzej bolaly piersi, staly sie wieksze, apetyt mam taki ze najchetniej nie odchodzila bym od lodowki, do tego ta zgaga. Dzis zaczelam krwawic, jak ma okres taka brunatna krew, boli brzuch caly czas. Lekarza mam na poniedzialek dopiero. Stad moje pytanie.. czy to byla/jest ciaza i czy mam sie czego bac? Mozliwe jakies poronienie? :(

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, bardziej prawdopodobne, że nastąpiła zmiana długości cyklu pod wpływem jakiegoś czynnika/ Pozdrawiam