Blade paznokcie i kąciki oczu oraz zimne stopy i dłonie a tachykardia

Witam, co mogą oznaczać paznokcie od wewnętrznej strony różowe, a od drugiej połowy blade? Zauważyłam też, że mam blade kąciki oczu. Biorę tabletki na tachykardię Propranolol 10 mg dwa razy dziennie i Hydroksyzynę. Mam też rozszerzone żyły na całym ciele, zwłaszcza na stopach, dłoniach i pod kolanami. Często ma zimne dłonie i stopy.

Aleksander Ropielewski

Moga to być zmiany związane z zaburzeniami krążenia obwodwego lub anemią. Proszę skontaktować się z lekarzem.