Blado-szary kolor skóry u nóg

Witam. Jestem osiemnastolenią dziewczyną generalnie bez kompleksow. Duzo trenuję wiec nogi mam nawet ładne. Niestety skóra znajdująca się na niej jest brzydka, co odbiera im uroku. Duzo brzydko wyglądających krost, blado-szary kolor. Jest ona również bardzo pomarszczona i obwisła. Czy można coś na to poradzić? Stosować jakieś kremy? Peeling? Z góry dziękuję za poradę.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli dużo Pani trenuje sugeruję zwrócenie większej uwagi na ćwiczenia na nogi. Ponadto jak najbardziej może Pani stosować peelingi oraz kremy/balsamy ujędrniające skórę.

Warto zastosować peelingi lub mikrodermabrazję. Krosty proszę pokazać dermatologowi. Na jędrność polecam dobranie ćwiczeń lub zabiegi z medycyny estetycznej, które można dobrać po konsultacji. A aby nadać lekko opalony kolor nóg można zastosować krem brązujący, samoopalacz lub opalanie natryskowe.