Bladoróżowa wysypka na udach i podbrzuszu

Witam pojawilam mi sie wysypka blado rozowa na udach oraz podbrzuszu, ktora nie jest uciążliwa (nie swedzi, nie boli). Jest raczej malo widoczna i nie przeszkadza mi, lecz troche sie obawiam, gdyz jutro wyjezdzam i nie mam jak isc do lekarza. Nie mam także innych objawow jak np goraczka itp. Z góry dziękuję za pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.