Bladoróżowe plamienie podczas starań o dziecko

Staramy sie o dziecko lekarz zapisal Inofolic po miesiacu myslalam ze dostalam okres z 2 dniowym opuznieniem ale jest lekki i blado rozowe trwa 4dzien co robic czy test? lekarz jest na urlopie

Witam serdecznie. Jeżeli plamienie rzeczywiście jest znikome, to nie jest to powód do obaw. Niemniej jednak warto podkreślić, że nic nie zastąpi bezpośredniej konsultacji z lekarzem.