Bliski kontakt z partnerką podczas odwyku od pornografii

Witam, mam 21lat i od kilku lat jestem uzalezniony od pornografi, co wywarło wpływ na moim zwiazku - uodporniłem sie na normalne bodźce seksualne. Mam problemy z osiągnięciem i utrzymaniem erekcji przy partnerce. Odstawiłem porno i masturbację, oraz wyzbywam się fantazji. Nie wiem jednak czy to wystarczy by wrócić do normalności. Czy bliski kontakt z partnerką podczas odwyku od uzależnienia ma jakiś wpłytw ? Jak radzić sobie z tym problemem w związku by odzyskać erekcje i cieszyć się seksem?

Zachęcam do kontaktu z seksuologiem. Bywa, że wskazana jest pomoc farmakologiczna w procesie zdrowienia; wyzwalania się od uzależnienia i w poprawie wzwodu.
Bliskość z Partnerką, ta emocjonalna i ta fizyczna jest ważna.
Pozdrawiam i zyczę sukcesu. JW, seksuologia.org.pl