Bliskie relacje dziewczyny z kuzynem

pomóźci bardzo prosze Nwm co mam robić poniewaz jestem z dziewczyna 7 miesiecy i wszystko było dobrze do tej pory ale jednak cos sie zmieniło ponieważ ma kuzyna z tego samego roku i ona do niego nonstop chodzi kazdy tydz albo 2 razy w tygodniu czemu tak jest zawsze wszedzie z nim trzeba jezdzic bardziej sie o niego martwi troszczy jak o mnie pomóźcie co mam myślec i jeszcze jedno jak gdzies wychodzimy w soboty to mało co zemna gada tylko z kuzynem i kolezankami czemu tak jest? dzieki za pomoc :)

Witam Pana
Porusza Pan temat delikatnych relacji damsko-męskich i niestety tego że miłość nie zawsze jest stała . Jest to trudne, skomplikowane i bolesne ale to co mogłabym doradzić to szczerze porozmawiać z swoją dziewczyną o tym co Pan widzi i tym co Pan czuje. Czasami lepiej usłyszeć najbardziej bolesną prawdę niż tkwić w wątpliwościach.
Powodzenia
Anna Suligowska

Witam serdecznie

Warto by skorzystał z pomocy profesjonalisty np. psychologa, żeby bliżej omówić charakter Pana kłopotów w relacji z dziewczyną. Z tego co Pan pisze, wynika , że Pana dziewczyna jest związana blisko z kuzynem i traktuje go po kumpelsku, jeśli jednak uważa Pan , że relacje dziewczyny z kuzynem wykraczają poza relacje kuzynowskie warto o tym szczerze porozmawiać z dziewczyną , mówiąc jej , że jest Panu przykro z tego powodu , że czuje się Pan wtedy odstawiony na boczny tor i niezauważany,
Pozdrawiam ciepło
Anna Ręklewska psychoterapeuta