Blizna cięta powstała po zabiegu chirurgicznym usunięcia znamienia

Witam.Mam bliznę na policzku dlugości ok. centymetra . Jest to blizna cięta powstała po zabiegu chirurgicznym usunięcia znamienia. Zabieg był wykonany 1.5 roku temu. chciałabym usunąć powstałą bliznę lub jak najbardziej zmniejszyć jej widoczność. Zaraz po zabiegu wyglądała jak przecięcie kartką papieru, była niezauważalna. dopiero później rozciągneła się.Przypuszczam, mogło być to spowodowane zdjęciem za szybko opatrunkku bądź szwy były za słabe.Spróbować poddać się znów cięciu czy inny sposób?

Witam proszę zgłosić się do lekarza medycyny estetycznej.Lekarz oceni rozległość i głębokość blizny. Dobierze metodę jej spłycenia: laser lub peelingi medyczne.