Blizna na tyle głowy po rozcięciu szkłem

Kilka lat temu zostalam popchnieta na szklany stol i jego krawedz rozciela mi tyl glowy,nie wezwalam karetki,ani nie poszlam pozniej do lekarza(wiem moj blad,ale bylam mloda i sie balam)mam teraz blizne ok,2,5cm o szer.ok0,5cm,ktora znajduje sie na"guzie".Czasem mnie pobolewala,jak dotykalam,czy oparlam sie,ale ostatnio od kilku dni bol mi dokucza,jest to odczuwalne jako odretwienie,malo przyjemne."Pomaga"masowanie okolic blizny..Czy powinnam sie martwic? A moze samo przejdzie?prosze o POMOC :-(

Witam serdecznie. Nie wygląda to bardzo poważnie. Niemniej jednak warto aby zobaczył to lekarz.