Blizna naczyniopochodna w wyniku TK głowy 18-latki

Miałam wykonany tomograf komputerowy głowy. Opis badania : blizna naczyniopochodna w strukturach głębokich lewej półkuli i w wyspie prawe. Co to oznacza ? Co to jest ta blizna ?

Lek. Tomasz Budlewski

Blizna łącznotkankowo wytworzona najprawdopodobniej ze struktur naczyniowych. Co do znaczenia tej zmiany zależy od tego jakie ma Pani objawy. Proszę udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.