Blizna po plastyce a ciąża

Witam miałam 2 cc i 2 lata temu plastykę brzucha czy mogę zajść w kolejną ciaze czy z blizna po plastyce nic się nie stanie?

Może Pani zajść w kolejną ciąże, ale o wyglądzie blizny po plastyce niestety się nie wypowiem - może dojść do rozejścia się blizny przy kolejnej ciąży. Plastykę brzucha zwykle wykonuje się po zakończonych już planach prokreacyjnych