Zapytaj lekarza

1 , 0 1 3 , 0 7 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Blizna po zabiegu usunięcia stulejki

Witam :) 27.07 miałem częściowe usunięcie stulejki ( napletek schodził tylko w spoczynku) .Do 4 doby było w miarę ok. czyli zsuwałem napletek z bólem ale zsuwałem. Od piatej doby silny ból uniemożliwia zsunięcie w żadnym stopniu. Mieszkam za granicą ale zabieg został wykonany w Pl. kontakt z lekarzem tylko telefoniczny. Boję się że z każdym dniem blizna bedzię się zrastać nieprawidłowo . Czy moje obawy są uzasadnione czy mam cierpliwie poczekać ( dzisiaj mija 6 doba)
MĘŻCZYZNA, 35 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Proszę koniecznie skontaktować się z lekarzem telefonicznie. Lekarz znając swojego pacjenta określi dalsze postępowanie.

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety