Blizny i owłosienie w okolicy bikini

Witam, jestem kobietą i mam 19 lat. W okolicach bikini tzw. pachwiny mam owłosienie, które depiluje golarką elektryczna lub woskiem. Mam straszne blizny, wstydzę się gdziekolwiek np na basenie, nad morzem obojętnie gdzie być w bikini lub bieliźnie... Co mogę zrobić aby blizny zniknęły, a owłosienie było mniejsze?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Blizny musiałbym ocenić lekarza podczas bezpośredniego badania. Owłosienia można pozbyć się stosując depilację laserową.