Blizny i przebarwienia na nogach od zapalenia mieszków włosowych

Dzień dobry, mam brzydkie ślady, blizny i przebarwienia na nogach od zapalenia mieszków włosowych oraz wrastających włosów. W związku z tym chciałam zapytać czy jest możliwość usunięcia ich laserem oraz czy na takich nogach można wykonywać depilację laserową.

Lek. Tomasz Budlewski

Wg zaleceń po odpowiedniej kwalifikacji przez lekarza dermatologa.