Blizny i zaczerwienienia na twarzy

Szanowni Państwo. Miesiąc temu zakończyłam leczenie lekiem Curacne. Mam dużo czerwonych śladów i blizny (dołki), mam wrażenie, że pogłębiają się. Nie jestem zadowolona z leczenia, mimo że zostało przeprowadzone prawidłowo (dawka dzienna 1mg/kg masy ciała, a całkowita 130 mg) Jakie preparaty mogę stosować teraz, miesiąc po kuracji, aby pozbyć się śladów na twarzy. Od dermatologa mam normaclin na nowe zmiany oraz differin, który dopier zaczynam stosować (po msc). czy może są lepsze rozwiazania?

Dzień dobry,

Blizn potrądzikowych nie usunie Pani stosując maści czy kremy. Tutaj potrzebne są ,,intensywniejsze" zabiegi. Polecam laser frakcyjny Co2, który zmniejsza widoczność blizn. Aby uzyskać satysfakcjonujący efekt zabiegi należy powtarzać. Niestety konieczne jest odczekanie 6 miesięcy od zakończenia kuracji lekami z izotretynoiną.

Pozdrawiam serdecznie.