Blizny na dekolcie po usuwaniu włóczniaczków

Witam mam problem z wygladem mojego dekoltu bardzo sie go wstydze poniewaz jest cały w małych bliznach powstałych po laserze usuwanie włókniaczków prosze o pomoc czy macie jakąś metode skuteczna zebym mogła jak kobieta ubrać bluzke z dekoltem ???

Witam Panią,

polecałbym zabieg Dermapen wraz z osoczem bogatopłytkowym - po kilku zabiegach blizny stana się mało widoczne. Obciążeniem, które trzeba brać pod uwagę jest konieczność powtarzania zestawu zabiegów co około 30 dni.
Jednocześnie zapewniam, że ta alterantywa jest wysoce skuteczna.

Z poważaniem