Blizny na skórze nóg

Witam! od czasu kiedy skakałam przez płotki minęło kilka lat. Do dziś na kościach łydek z przodu zostały małe blizny (ciemnoczerwone plamki,gładkie). Mam problem z gojeniem się ran. Sezon na szorty w pełni, a ja muszę nakładać podkład na przody nóg, bo wygląda to potwornie. Do tego doszła wysypka po depilacji, której wcześniej nie miałam. Skóra jest sucha i swędząca. Czym to może być spowodowane i czy są jakieś maści, przez które te blizny bledną? z góry dziękuję za odzew. Pozdrawiam!

Dzień dobry,

Jeśli chce Pani skutecznie zredukować bliznę , to warto wdrożyć zabiegi z zastosowaniem lasera eCO2.

Pozdrawiam