Blizny po zmianach skórnych na stopie

Wynik z badania hist-pat. na obecność przeciwciał /dodatni/ -wycinek ze zmiany skórnej na stopie. Obecnie po kilkumiesięcznym leczeniu w/w zmian pozostały blizny z lekkim zagłębieniem.Zmiany pojawiły się samoistnie na skórze średnicy około 5-10 mm,nie swędzące,bez wybroczyn,w trakcie leczenia po dłuższym okresie utworzył się na nich strup. Pozostały sinoszare blizny. Z uwagi na w/w wynik badania hist-pat ponownie przyjęto córkę na oddział dermatologiczny i zaaplikowano Dapsen. Nie wiem dlaczeg

W bad hist-pat nie jest określony rodzaj p-ciał-więc nie umiem określic jaka to choroba

Witam! Nie napisała Pani o jakie rozpoznanie chodzi, a więc trudno mi wypowiadać się na temat tej jednostki. Nie rozumiem tez czy problemem są blizny czy ponowne przyjecie do szpitala. Proszę porozmawiać z lekarzem prowadzącym córkę w szpitalu, na pewno udzieli wyczerpującej wypowiedzi. Pozdrawiam!