Blizny pooperacyjne na dłoniach

Mam 20 lat i jakiś czas temu miałam problemy z ręką konkretnie z lewą dłonią. Miałam 2 operacje i niestety pozostały mi blizny, które znajdują się na zewnętrznej stronie dłoni i są bardzo widoczne. Chciałabym zapytać o najskuteczniejszą metodę usunięcia ich chociaż wiem, że całkowite ich usunięcie nie jest możliwe.Stosowałam różnego rodzaju specyfiki na blizny i niestety mimo długotrwałego używania nie przyniosły efektu. Jaka jest najskuteczniejsza metoda usunięcia ich? Bardzo proszę o odpowiedź

odesłałabym Pania do mojej koleżanki - dr Romy Zielińskiej na laser CO2. Robi go doskonale i być może w takim przypadku będzie skuteczny.
Obawiam się jednak wrażliwości skóry rąk...trzeba będzie je bardzo skrupulatnie znieczulić.

Ogólnie w takich przypadkach zastosowanie maja lasery - CO2 i erb-yag a także ostrzykiwanie własnym osoczem krwi - czyli Regeneris (na koniec zabiegów).

Rozumiem Pani chęć poprawy..... i przykro mi, że nie moge osobiście pomóc.

Dłonie to trudny obaszar. Bespieczne wydaja mi sie zabiegi z zastosowaniem dermapen, czyli mikronakłuwanie. Tym zabiegiem pobudzamy skóre do przebudowy , daje bardzo dobre efekty estetyczne.

Prosze udać się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej .Po obejrzeniu rodzaju blizn lekarz dobierze najodpowedniejszą metodę ich usunięcia, spłycenia , bądź rozjaśnienia. Najczęściej stosuje się połączenie zabiegów: lase IPL+ peeling medyczny.