Blizny potrądzikowe na plecach i dekolcie

Dzień dobry, mój problem polega na bliznach po trądziku na plecach oraz dekolcie. Pomimo stosowania przez kilka miesięcy płynów np. Afronis cały czas mam plecy pełne śladów po pryszczach. Co powinnam zrobic? Pozdrawiam

Polecam wykonanie serii zagiegów peelingów medycznych u dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej, lekarz dobierze odpowiedni rodzaj istężenie preparatu.