Blokada kolana dla 17-latka

Witam ;) Mojego 17 letniego syna czeka w lutym blokada kolana którą zalecił lekarz ortopeda po tym jak uderzył się w nie. Czytałam dużo artykułów że blokada pomaga tylko na jakiś czas, a później mogą wystąpić powikłania, a ilość brania blokad może się stopniowo zwiększać. Czy dla takiego młodego chłopaka blokada jest dobrym wyjściem ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wspomniany sposób jest dobrym wyjściem w tej sytuacji. Pozwala ona zapobiec utrzymaniu się stanu zapalnego.