Błona śluzowa żołądka z naciekiem zapalnym z komórek

Proszę o interpretację następującego wyniku histopatologicznego; Błona śluzowa żołądka z naciekiem zapalnym z komórek jednojądrowych/ /,kompletną metaplazją jelitową/ /,polami rozrostu dołeczkowego oraz wybroczynami w blaszce właściwej.Kobieta-lat 60. Na wizytę u specjalisty muszę czekać ponad dwa tygodnie a wynik brzmi dla mnie niepokojąco. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. proszę koniecznie udac się do lekarza zlecajacego powyzsze badanie.