Błona śluzowa żołądka z naciekiem zapalnym z komórek jednojądrowych u kobiety

witam mam pytanie do gastrologa,mam problem z odczytaniem wyników rozpoznania histopatolog.,co one oznaczają-w wycinkach błona śluzowa żołądka z naciekiem zapalnym z komórek jednojądrowych ++ i granulocytów ++ oraz przeważnie kompletną metaplazją jelitową ++ proszę o wyjaśnienie

Lek. Tomasz Budlewski

wynik moze wskazywac na infekcje. proszęk oniecznie udaćs ię dolekarza gastroenterologa, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępwoanie.