Bó kości ogonowej od czterech miesięcy

Przyczyny - od ok. 4 miesięcy ból kosci ogonowej. Przy wstawaniu z poz. siedzącej, przy dłuższym siedzeniu, przy siedzeniu "luźno" z plecami odhylonymi do tyłu. Jednego dnia boli intensywnie, drugiego mniej. Nie buło urazu. Wynik RTG - kość ogonowa znacznie odgięta ku przodowi. Tabletki przeciwbólowe pomogają czasem. Laser i ultrafiolet - nie przyniosłu efektu. Teraz mam skier. do reumatologa. Co to może być? Co robić, aby ulżyć bólow przy siedzeniu?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego. Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć.