Bobkowaty stolec po grypie żołądkowej

Witam, Od pewnego czasu zauważyłam u siebie pewien problem. Zaczne od początku. Jakiś czas temu ( okolo miesiąca) zalapalam w pracy grypę żołądkowa. Sprawa byla o tyle trudna ze pracowalam w zlobku i grypa zoladkowa byla dosc przewlekła. Objawy mialam przez okolo dwa tygodnie z przerwami. W trakcie pilam elektrolity, trzymalam sie diety i zazywalam enterol. Obecnie wszystko wrocilo do normy tylko od kilku dni martwi mnie moj stolec. Oddaje go 3 razy dziennie i jest "bobkowaty".Czy to normalne?

Lek. Katarzyna Szymczak

Najprawdopodobniej są to zaburzenia po przebytej infekcji, w razie utrzymywania się takich objawów przez dłuższy czas (ponad miesiąc) sugeruję wizytę u lekarza.
Pozdrawiam