Boczne skrzywienie kręgosłupa a odpowiednie działania
Witam, boczne skrzywienie odcinka piersiowego kręgosłupa, do tego bóle w klatce piersiowej,problemy z oddychaniem, uczucie związania w odcinku piersiowym, uderzenia. Rtg szyjne : odprostowanie fizjologicznej lordozy odcinka szyjnego kręgosłupa, zmniejszenie wysokości trzonu kręgu C7 części tylnej, wyciągnięcie przednich krawędzi trzonu kręgów C6 oraz C5 i C7, w rzucie bocznym części kręgosłupa na poziomie C4 widoczne obustronne podłużne pasmowe kostnie lub wapienne wysycone cienie. Rada ?

MĘŻCZYZNA, 34 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Proszę udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie. Po bezpośrednim badaniu lekarskim oraz łącznej analizie wykonanego badania będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.
Proszę z wynikami udać się do fizjoterapeuty w swoim mieści. Po badaniu będzie możliwe dobranie odpowiedniego postępowania fizjoterapeutycznego.