Boję się że jestem w ciąży - przyjęłam tylko 2 tabletki

Witam, przyjęłam tylko 2 tabletki czy jestem w ciąży??????????
KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam,
Twoja wypowiedź jest wysoce nieprecyzyjna. Domyślam się jedynie, że chodzi Ci o zwykłe tabletki antykoncepcyjne.

Jedyne co mogę powiedzieć, to pamiętaj, że skuteczność antykoncepcji zachowana jest wyłącznie przy regularnym przyjmowaniu tabletek. Wraz z ich odstawieniem traci się zabezpieczenie!

Dla pewności, wykonaj test ciążowy. Test z krwi będzie wiarygodny już w 10 dni po zapłodnieniu.
Pozdrawiam.