Boję się, że popełnię samobójstwo - co robić?

Od pewnego czasu choruję na stany lękowe. Jestem pod opieką psychologa i psychiatry. Przyjmuję leki. Miałem różne problemy, ale ostatnio mnie coś bardzo niepokoi. Mam myśli samobójcze. Boję się, że to zrobię. Zaraz mam jakieś wyobrażenia. Gdy widz na wierzchu nóż w kuchni od razu go gdzieś chowam ponieważ się boję, że nie panuję nad sobą. Nie chce tego zrobić, ale jednak boję się że to zrobię. Proszę o pomoc i o jak najszybsze odpisanie.
KOBIETA ponad rok temu

Witam!

Warto, żeby odpowiedziała Pani oswoich problemach psychologowi i lekarzowi. Myśli samobójcze mogą być związane z Pani samopoczuciem. Specjaliści, którzy Pani pomagają będą mogli dostosować obecne leczenie do nowych potrzeb.

Pozdrawiam